Inovi is a Responsive Multi-Concept WordPress Theme built using HTML5/CSS3 features and suitable for creative companies, agencies, and freelancers which need a professional way to showcase their projects. built using HTML5/CSS3 way to showcase their projects, services. HEADQUARTERS: 123 Akroma Aru, Suite 369 United States, ABC 36874.

Nasza Specjalizacja

Wycena Majątku.

Świadczymy usługi wyceny majątku w tym głównie nieruchomości.
Działamy na rynku nieruchomości 20 lat, posiadamy gruntowną wiedzę z zakresu, sprzedaży nieruchomości, regulowania stanów prawnych nieruchomości.

Rzetelna wycena jest zawsze podstaw do podejmowania trafnych decyzji.

Wycena Nieruchomości.

Jak ci pomożemy? Dlaczego My?

Podstawą naszej działalności jest zasada rzetelności i uczciwości w interesach. Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, do których należą zarówno osoby prywatne, jak i deweloperzy, podmioty państwowe, firmy i międzynarodowe korporacje. 
Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zatrudniamy w pełni profesjonalny, doskonale przeszkolony personel, wykonujący swe obowiązki z zaangażowaniem i pasją. 
Nabywając nieruchomość, potrzebna jest  pewność, że jej cena odpowiada rzeczywistej wartości. Sprzedając lub wynajmując dom czy mieszkanie, chcą Państwo dokładnie poznać jej wartość oraz jak najskuteczniej przyciągnąć potencjalnych kupców i najemców.
Biuro nieruchomości Cerber oferuje najwyższej klasy, profesjonalne usługi podczas całego procesu kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Przez lata zbudowaliśmy silną pozycję na rynku nieruchomości. Długie doświadczenie pozwoliło nam na osiągniecie perfekcji w pełni profesjonalnej i rzetelnej obsłudze Klientów. Państwa zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Z każdym z Klientów zawieramy umowę pośrednictwa. Dokument ten podpisywany jest zawsze z jednym pośrednikiem, przeprowadzającym transakcję od samego początku do końca – dzięki temu w każdej chwili możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za proces kupna czy sprzedaży.

Krótko mówiąc – zawsze posiadamy pełną wiedzę na temat nieruchomości, w których obrocie uczestniczymy. Wszystkie nieruchomości są poddawane dokładnej ekspertyzie, mającej na celu ustalenie ich faktycznego stanu i wartości. Dzięki temu możemy dostarczyć naszym Klientom wszelkich niezbędnych informacji niezbędnych przy podjęciu decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Opinie Klientów

Opisz nam swój problem, a my się tym zajmiemy. Działamy 24 / 7.

Usługi detektywistyczne - Bezpieczeństwo w biznesie


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.